Dünyanın en iyi 3 Ped Markası hangisi?

9 Ekim 2018 tarihinde tekrar düzenlendi.
ped markası - kotex brand

Kullandıkları pedlerden bir türlü memnun kalmayan kadınlar  internet üzerinden marka araştırması yapmak zorunda kalıyor. Özel günlerinde daha da hassas olan kadınlar;

İnce yapılı ve pamuksu yumuşak yüzeye sahi

Hava geçirgenliği yüksek, terletmeyen

Güzel kokulu – hijyenik

olmak üzere konforu üst düzey bir ped kullanmak isterler. Bu ihtiyaçlarını karşılayan; tahriş ve kaşınma problemlerine çözüm olabilecek bazı ürünler piyasada bulunuyor. İşte kaliteli ped markaları listesi…

1- Kotex

Hışırdamayan yapısı ve yüksek emiciliği ile jinekologlar tarafından da hastalara tavsiye edilmektedir. Bir Fransız kuruluşu olan Kotex, Orkid ile beraber ped sektöründe yüksek pazar payına sahiptir. Firmanın tampon satışları da bulunmaktadır. Listemizin ilk sırasında yer alıyor..

2- Orkid

Nil Karaibrahimgil ile reklamların bilindik yüzü Orkid, ABD menşeli bir şirkettir. Kayma ve sızıntı yapmayan ürünleri ayrıca alerjik ciltler için uygundur. Platinum, Always, secret ve infinity isimli ürünleri ilgi gören ped modelleri arasındadır.

3- Molped

“Delikanlı kızlar molped kullanır!” sloganıyla bilinip kuruluğu garanti eden yerli sermayeli bir ped markasıdır. 1999 senesinden beri firma, ülkemizde hizmet vermektedir.

Liste haricinde Durex ve Evy Lady isimli firmalar da bu alanda faaliyet gösterir. Kısıtlı sayıda marka bulunması nedeni ile sizlere erken veda ediyoruz.. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere!

(PAYLAŞ) Google+
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oylama, ortalama: 5 üzerinden 5,00 puan aldı..)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir