ped-markalari

Kullandıkları pedlerden memnun kalmayan bayanlar bir süre sonra internet üzerinden marka araştırması yapmak zorunda kalıyor. Özel günlerinde daha da hassas olan kadınlar;

  •  İnce yapılı ve pamuksu yumuşak yüzeye sahip
  •  Hava geçirgenliği yüksek, terletmeyen
  •  Güzel kokulu – hijyenik

 

olmak üzere konforu üst düzey bir ped kullanmak istemekte. Bu ihtiyaçlarını karşılayan; tahriş ve kaşınma problemlerine çözüm olabilecek bazı ürünler piyasada bulunuyor. İşte kaliteli ped markaları listesi…

1. Kotex
Hışırdamayan yapısı ve yüksek emiciliği ile jinekologlar tarafından da hastalara tavsiye edilmektedir. Bir Fransız kuruluşu olan Kotex, Orkid ile beraber ped sektöründe yüksek pazar payına sahiptir. Firmanın tampon satışları da bulunmaktadır. Listemizin ilk sırasında yer alıyor..

2. Orkid
Nil Karaibrahimgil ile reklamların bilindik yüzü Orkid, ABD menşeli bir şirkettir. Kayma ve sızıntı yapmayan ürünleri ayrıca alerjik ciltler için uygundur. Platinum, Always, secret ve infinity isimli ürünleri ilgi gören ped modelleri arasındadır.

3. Molped
“Delikanlı kızlar molped kullanır!” sloganıyla bilinip kuruluğu garanti eden yerli sermayeli bir ped markasıdır. 1999 senesinden beri firma, ülkemizde hizmet vermektedir.

Liste haricinde Durex ve Evy Lady isimli firmalar da bu alanda faaliyet gösterir. Kısıtlı sayıda marka bulunması nedeni ile sizlere erken veda ediyoruz.. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere!

Güncellenme Tarihi: 19 Ekim 2015