En iyi Android Oyunları nelerdir?

24 Temmuz 2015 tarihinde tekrar düzenlendi.

Android Linux tabanlı ve açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir.  Birtakım destekli iddialara göre Android platformun Google tarafından satın alınmasından sonra bazı java dilli kodlar kapalı hâle getirilmiş ve geliştirilmiştir. Android kullanan telefon markaları arasında Samsung, LG, Sony ve HTC bulunmaktadır.  Uzantısı”.apk” olan uygulamaları ve oyunları Android markette olmayan harici kaynaklardan da indirebilirsiniz. Ancak bilinçli bir kullanıcı olarak güvenilirliği doğrulanmış olan uygulamaları Google Play kullanarak temin etmelisiniz. Daha öncesinde En iyi Android Uygulamaları altında az bilinen birbirinden faydalı ve ilginç olan programları tanıtmıştık. Son yazılım güncellemesi Lollipop olan Androidin, tüm mobil yazılımlar arasındaki kullanım oranı %55‘in üzerindedir. Listede çok bilinen Agar.io, Candy Crush Saga, aa ve Dream League Soccer gibi popüler oyunlar yer almaz!

1. WoodBall

foodballcivili-oyun

En iyi ücretsiz oyunlar listesinde Woodball ilk sırada yer alıyor. Akıllı cihazlarda milyonlarca kez indirilen ve oylamada binlerce 4-5 yıldıza sahip olan güncelleştirilmiş yeni bir oyun. İsteğinize göre oyunu Online olarak başka oyuncularla, yanınızdaki arkadaşınızla iki kişilik ya da telefona karşı oynayabilirsiniz. 3 boyutlu olan ilgili oyun ödüllü dünya kupası yarışması düzenlemektedir.

2. Shade Spotter

shade-spottergoz-oyunu-eyes

Oyunun amacı farklı renkteki kareyi belirtilen saniye içerisinde bulmak. Sizler de ben gözüme güveniyorum kartal gözlüyüm diyenlerdenseniz  zorluk seviyesini orta yapabilirsiniz. Eğer astigmat, miyop gibi göz kusuruna sahipseniz tavsiyemiz zorluk düzeyini kolay olarak ayarlamanız ve fazla kasmamanız :)  Shade Spotter,  reklamları kaldırma gibi uygulama içi satın almanlar sunmaktadır.
3. Hardest Game Ever 2
unnamedreaksiyon-oyn
İçerisinde birbirinden eğlenceli ve birbirinden güzel 24 adet bağımlılık yapan oyun bulunmaktadır. Gitmez Blog olarak ısrarla önermekteyiz.
4. Fun Run 2 – Multiplayer Race
funrun2-Trfunrun3
Fun Run oyunseverlerin büyük ilgisini gördü. Oyundaki haritalar ve karakterler güncellenerek serininin 2. versiyonu çıkarıldı. 4 kişilik bir yarış simülasyonu olan oyunun amacı yerlerden topladığınız tuzakları kullanarak rakiplerinizin hızını kesmek ve akabinde koşuyu birinci olarak bitirmek.
5. Loop Drive
loopdriverloop-drive-crash
Loop Driver araba tutkunları için hazırlanmış basit ama zevkli bir oyun. Haritada en çok kaç tur atabilirsiniz? Rekorunuzu kırın ve bizimle paylaşın. Oyun içerisinden taksi, kamyon,  okul servisi, motor ve kaykay gibi araçları da satın alabilirsiniz. Oyun yapımcısı Gameguru’nun bir uyarısı var, kaza yapmaktan çekinmeyin.
6. Amazing Stairs
amazing-stairsamazingstairs
Oyunda yön değiştirme ve devam etme şeklinde iki buton var. Süreli olan oyunda merdivenleri tırmanarak sonsuza, gökyüzüne ulaşmaya çalışın.  Zoru hemen hallederiz, imkansız biraz zamanımızı alır diyenler için!
7. Stick Hero
Bulunduğunuz yerden karşı tarafa sopa atarak ulaşın. Kısa veya uzun sopalar boşluğa düşmenize neden olur. Macera & Aksiyon kategorisinden..
8. Ready Steady Bang
Sizden hızlı ve seri olmanızı isteyen ateşli duello oyunu.  İster 2 oyuncu modunda arkadaşınızla ister de bilgisayara karşı bu kovboy oyununu oynayın. Bölümlü yani etaplıdır…
9. Traffic Racer
 
10. Online Kafa Topu 2
Yazı sonu.. Sizde oyun tavsiyelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
(PAYLAŞ) Google+
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Değerlendirilmedi)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir