En iyi 4+ Bulaşık Makinesi Deterjanı – Marka Sıralaması

7 Kasım 2018 tarihinde tekrar düzenlendi.
en iyi bulaşık deterjanı

Bulaşık makinelerine tabaktan bardak takımlarına kadar birçok mutfak eşyasını emanet ederiz. Bulaşık deterjanlarının sağlığımız üzerinde doğrudan bir ilişkisi vardır. Doğru seçilmeyen deterjan markaları, enfeksiyondan zehirlenmeye kadar  birçok ciddi problemlere yol açabilir. Bazı ev kadınları deterjanların içerdiği kimyasal maddelerin kanserojen yapıcı olduğunu iddia ederek organik bulaşık deterjanlarını tercih ediyor. Eğer bu tarz bir seçimde bulunacaksanız Klar markasına rahatlıkla referans olabiliriz. Deterjanların jel halinde satılanları tablete ve toza göre daha çok olumlu geri dönüş alıyor.  Ayrıca birçok kişi, makinenin parlatıcı bölümünde tuz kullanmadan elma sirkesinden faydalandıklarını ve performanstan memnun kaldıklarını çeşitli platformlarda dile getirmişler.

1- Pril

Alman merkezli Henkel kuruluşunun bir parçasıdır. Kullanıcıların en çok memnun kaldığı çamaşır deterjanıdır. Kurumuş yağ lekelerine ve cam aşınmalarına çözüm getiren Pril, mikrop ve kalıntılardan eser bırakmıyor.

2- Fairy

İngilizcede Peri anlamına gelen Fairy, ABD kökenlidir. Kokulu yapısı ile birçok kişinin  vazgeçilmezi olmuştur. Fiyatları rakiplerine kıyasen daha yüksektir. Ülkemizde Berna Laçin denince akla gelmektedir.

3- Finish

İngiltere menşeli bir şirkettir. Temizlik ürünlerinde dünya markası olan Calgonit adını bazı nedenlerden dolayı Finish olarak değiştirmiştir. Bu isim değişikliğindeki etken iddialara göre eksik gramajla ürün satışı yapması ve dava edilmesidir.

4- Frosch

Almanca kurbağa anlamına gelir. İthalatını Eczacıbaşı yapmaktadır. Güçlü kir sökücü özelliğiyle kullananların yüzleri gülümsetiyor.

Konuya ilave olarak kireç önleyici için limon tuzunu kullanabilirsiniz. Ekonomik olması açısından Bim’de satılan deterjanlarda sevilerek kullanılmaktadır.

(PAYLAŞ) Google+
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oylama, ortalama: 5 üzerinden 5,00 puan aldı..)
Loading...

  1. Yönetici dedi ki:

    Yazı güncellenmiştir ve yapıcı yorumlara açıktır //

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir