En iyi 5+ Teknoloji & Elektronik Mağazası

7 Ekim 2018 tarihinde tekrar düzenlendi.
tekno marketler

Ülkemizde birçok teknoloji mağazası faaliyet göstermektedir. Telefon, notebook bilgisayar ve televizyon gibi elektronik ürünlerin pazarlamasını yapan bu firmalar, farklı kalitedeki hizmet anlayışları ile çeşitli fiyatlar  sunmaktadır. İnsanlar, bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak adına bu teknoloji marketlerin arasından bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Bu noktada en önemli unsur fiyatın yanında satış sonrası destek, müşteri memnuniyeti ve ürün yelpazesi. İşte o en iyi teknoloji firmalarının listesi..

En iyi Teknoloji Mağazaları (Marketleri) hangisi?

 

1- Media Markt

1979 yılında rakiplerine kıyasen daha uygun fiyata elektrik ve elektronik eşya satışı yapmak amacıyla kurulmuş Almanya merkezli teknoloji mağazaları zinciridir.  Avrupa’nın en iyi elektronik firması olarak gösterilen Media Markt, Saturn şirketi ile beraber Metro Grup bünyesinde bulunur. Türkiye’de aktif olarak 41 şubesi yer almaktadır. Piyasada en cazip fiyatları sunarak müşterilenin yüzünü satış öncesi ve sonrası gülümsetmeyi başaran bu marka listemizin ilk sırasını oluşturuyor.

https://www.mediamarkt.com.tr

2- Vatan Bilgisayar

Sadece bilgisayar değil elektronik eşya arayanların uğrak yeri olan “Vatan Bilgisayar” yerli sermayeli bir kuruluştur. Yüzü (100) aşkın şubesi ile Vatan Computer’ın, Ankara Söğütözündeki binası Avrupanın en büyük teknomarketi unvanına sahiptir.  Ürün çeşitliliği, hafta sonu indirimleri ve belirli günlere özel kampanyaları ile listemizin ikinci sırasında yer alıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com

3- Teknosa

Çok sayıdaki şubesi ile sektörde yüksek pazar payına sahip bir Sabancı Holding girişimidir. Alışveriş yaptıkça puan birikimine olanak sağlayan Turuncu Kart sistemine sahiplerdir. Tekno marketler arasında yüksek pazar payına sahiptir.

https://www.teknosa.com

4- Bimeks (Mağazaları kapandı, sadece internet alışverişi)

Fransız Darty firmasının birçok mağazası ile Electro World‘un tüm haklarını satın alıp sermayesini genişletmiş bir teknoloji kuruluşudur. Yerli bir marka olan Bimeks Teknoport, Türkiye’nin ilk Teknoloji Perakendecisidir.  Teknosa ile rekabet içerisindedir.

https://www.bimeks.com.tr

5- Gold (Kalıcı olarak Kapandı)

Gold Bilgisayar, ekonomik fiyatlar sunan Hızlıal.com, Sanalpazar.com gibi projelerin sahibi teknolojik & bilişim marketidir. İnternete özel fiyatları büyük ilgi ve beğeni toplamıştır.  Sahibi Ömer Dinç’tir.

Bir marka incelemesinin daha sonuna geldik! Peki sizce en iyi teknoloji market hangisi?

(PAYLAŞ) Google+
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oylama, ortalama: 5 üzerinden 5,00 puan aldı..)
Loading...

  1. Yönetici dedi ki:

    Merhaba Ferhat, Samsung firması teknolojik aletler üzerine üretim yapıyor olabilir ve kalitesi de tartışılmaz. Ancak biz sıralamayı yaparken birçok markayı bize sunan teknolojik marketleri listeledik.

  2. Ferhat dedi ki:

    Neden samsung yok bence bu siralamada oda olmaliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir