En iyi Türk Youtube Kanalları

19 Ekim 2015 tarihinde tekrar düzenlendi.

Youtube 2005 senesinde 3 paypal çalışanı tarafından kurulmuş, 2006 senesinde Google’un satın almasıyla serüveni sonlanmış aktif video barındırma sitesidir. Ayrıca kullanıcılarına Google Adsense ortalıklığı ile video gösterim başına para kazandırma olanağı sunmaktadır. Evet yanlış duymadınız youtube ile yat veya araba satın alabilir hatta ev geçindirebilirsiniz. Youtube SEO isimli konumuzda açtığınız kanalları popüler hale getirmeyi, yüklenen videoları üst sıralara çıkarmayı ayrıntılı bir şekilde anlatmıştık. Neyse konumuz en iyi youtuberların bir listesini oluşturmak.. En çok abonesi olan youtube kanallarına en iyisidir diyemeyiz, lütfen bunu göz önünde bulundurun.

 

 Musluk10 Videosu: (Mizah-Komik)

1. Ruhi Çenet Videoları ( +500.000 abone, +70.000.000 Video Görüntülemesi )
Ruhi Çenet birbirinden ilginç ve gizemli bilgileri görsel destekli sesli slaytlar şeklinde anlatıyor. Deep Web tarzı az bilinen konularda genel kültürünüzü geliştirebilir aynı zamanda şok etkisi yaşayabilirsiniz. 2012 senesinde kurulmuş bir kanaldır.

https://www.youtube.com/user/MrRuhicenet

2. OHA Diyorum! ( +800 bin abone, +250K Görüntülenme )
Eğlenceli ve faydalı bilgiler paylaşan bu kanal 2014 senesinde kurulup, hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Ekip Cem, Melih ve Tuğçe isimli 3 başarılı arkadaştan oluşuyor. KanalD gibi  resmi Türk kanallar dışında en çok takipçisi olan kanaldır. Gimez blog formatında en iyi 10 şeklinde listeler hazırlamaktadır.

http://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum/

4. Webtekno (+480K Abone, +60M İzlenme Sayısı)
Teknolojiyi eğlenceye dönüştürmeyi başarmış güncel kanal. Anlatırken bilgilendiriyor aynı zamanda güldürüyor. Resmi Web siteleri http://www.webtekno.com/ dur. Sitenin 2013’de youtube kanalı açılmıştır. Ekibin Teknolojiye Atarlanan Adamı (Taha) özellikle ilgi görmektedir.

https://www.youtube.com/user/webteknotv/

6. Sokak Röportajları (Anlık 197.904 abone • 41.900.527 görüntüleme)
Kendilerini Türkiye’nin mikrofonla imtihanı olarak tanıtan SokakRoportajlari.com, “Evde yalnızken neler yaparsınız,  Erkeklerin parmak arası terlik giymesi hakkında düşünceleriniz?” tarzı sorularıyla bilinir bir kanal. Bir sarı mikrofon ve birbirinden eğlenceli, güzel cevaplar..

https://www.youtube.com/user/SokakRoportajlari/

7. Serin Sesler
Komik profesyonel seslendirmeleriyle kıkır kıkır güldürten Serin Sesler, zeka dolu esprileriyle son sürat video çekimlerine devam ediyor.

https://www.youtube.com/user/serinseslerofficial

8. Whyshy (Eklendi)

9. Yapyap
OHA Diyorum’un diğer bir alt kanalı. Ama ekipte Fırat isimli bir arkadaş daha yer alıyor. Özellikle Fırat’a yapılan şakalar, cezalı yarışmalar ve tadılan ilginç şeyler ilgi görüyor. YAPYAP kanalı kendisini hayatınızı kurtarır ve kolaylaştırır olarak tanıtıyor.

https://www.youtube.com/user/yapyap/

10. Burak Oyunda
Birçok sponsoru bulunan bu oyun kanalının kuruluşu 2009’a dayanıyor.

11. Pratik Bilgiler
Çılgın deneyler haricinde işe yarar bilgiler sunan bu kanalı takip etmenizde fayda var.

12. Fare Düşmanı
Oyunlar için oynanış videoları, incelemeler ve vlog-haber gibi içerikler çekip sunan Fare düşmanı, en eski kanallardan biridir. (2006)

13. Teknoseyir
Kanalda oyun, bilgisayar donanımları, telefon, tablet incelemeleri dışında hobi ve fotoğrafçılık kategorileri üzerine de konuşmalar yapılmaktadır.

Sıralama haricinde meleko (komedi), musluk10 (komedi), iPhoneDo (yabancı), Müyap (Telif hakkı alınmış müzikler), MuratAbiGF ve BabamdaOyuncu gibi önemli kanallar da bulunmaktadır.

(PAYLAŞ) Google+
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Değerlendirilmedi)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir