En İyi Ütü Markası Hangisi? (2018)

31 Ekim 2017 tarihinde tekrar düzenlendi.

dolonghi-utumarkasi

Ütü, kumaştaki kırışıklıkları düzeltmek amacıyla kullanılan elektrikli ev aletidir. Ev işlerini kolaylaştırarak eşinizin şikayetlerini azaltmak istiyorsanız kaliteli bir ütü marka ve modelini tercih edin. Almışken en iyisini alayım sözünü özellikle ütü seçimi yaparken hatırlayın. Çünkü kıyafetlerimiz ve görünümümüz bizim için büyük önem arz eder. Ütünün uzun ömürlü olması, arıza çıkarmaması aslında ütüye harcanan paranın masraf değil bir nevi yatırım olduğunu da gösterir. Altı üstü ütü aynı işlevi görüyor demeyin, dikkat!

– 1. Tefal

Fransız merkezli olan Tefal, küçük ev aletlerinin vazgeçilmezi olarak gösterilmektedir. Yüksek buhar ve ısı gücüne (watt) sahip modelleriyle ütü piyasasında en çok satış yapan markaların arasında yer alır.

– 2. Philips

Kazanlı ve buharlı ütü modellerinin çoğu kireç tutmayan bir yapıya sahiptir. Kazanlı ütü, içine su koyulmasına ihtiyaç duyulmayan gelişmiş teknoloji ürünleridir. Philips markasının özellikle Azur serisi popülerdir.

– 3. Braun

2005 senesinde Gillete bünyesinden ayrılan şirketin temeli Almanya’da atılmıştır. Ütü dışında kahve makinesi, tansiyon ölçme aleti gibi ev eşyalarında da karşımıza çıkmaktadır.

– 4. Delonghi

Adını sahibinden almış İtalyan marka. Ütü haricinde espresso makinesi ürünleri de çok satılmaktadır.

– 5. Arzum

Ekonomik ve uygun fiyatlarının yanında sağlam malları bulunan şirkettir. Bazı ütülerde ömür boyu garanti veren bu marka, müşterilerin destek konusunda yüzünü güldürüyor. Akıllı ütülerinin yanında güzel tasarımlara sahiptir.

Bu markaların dışında Vestel, Siemens ve Arçelik gibi isimler de bulunmaktadır.

Ütü yapmak artık ev hanımlarının işkencesi olmaktan çıkıyor..
Yazı Sonu.

(PAYLAŞ) Google+
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Değerlendirilmedi)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir